Önemli Bilgi:

Bu ürünün herhangi bir rahatsızlık, hastalık teşhis, tedavi veya önleme amacı ile kullanılamaz, ilaç değildir, doktorunuzun reçete yazdığı ilaçların muadili olarak kullanılmamalıdır, daha ayrıntılı bilgi için doktorunuz ile görüşmeniz tavsiye edilir. Bu ürün T.C. Tarım ve Köyişleri Bakanlığı'nın Gıda tüzüğüne uygun olarak üretilmiştir.

Lütfen bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun: 

 

Bu ürüne ait bilgiler; üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve naturelium.com sitesinde gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz. naturelium.com ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar

 

 

Dermaderm Beyaz Saç Karşıtı Bitkisel Şampuan 250 ml

 

 
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
 

-Doğal Bitki Özlerinden Üretilmiştir.


-Beyaz Saçların Giderilmesine


-Beyaz Saç Oluşumunun Önlenmesine


-Saçların Güçlenmesine Yardımcı Olur


Dermaderm saçtaki doğal proteinle birlikte melanin üreterek saçın kendi doğal rengini kazanmasına yardımcı olur. Melanin bir pigment olduğundan azalması sonucu gri ve beyaz saçlarımız artar.. Arzu ettiğiniz doğal saç renginize kavuşuncaya kadar yapacağınız günlük uygulama ile Dermaderm saçınızın koyulaşmasına ve kendi rengini kazanmasına yardımcı olur.


Dermaderm beyaz saç karşıtı bitkisel şampuan saçınızı yavaş yavaş doğal rengine dönüştürecek pigmentin saç köküne yüklenmesine yardımcı olur.Dermaderm Şampuan ancak ve ancak Dermaderm Losyon ile Beraber Kullanıldığında etkisini gösterir. Dermaderm şampuan içerisinde bulunan bitki özleri sayesinde saçlara derinlemesine nüfuz ederek saça rengini veren pigmentlerin yeniden aktif hale gelmesine yardımcı olur. %100 doğal bitki özleri ve vitaminler ihtiva eder. Dermaderm Beyaz Saç Karşıtı Şampuan içerisinde bulunan multivitaminler ve doğal bitki özleri sayesinde saç beyazlamasına neden olan ortamın ortadan kaldırılmasına yardımcı olur. Dermaderm Beyaz Saç Karşıtı Şampuan saç üzerinde yavaş yavaş etkisini göstermektedir. Açık renkten koyu renge doğal bir dönüşüm sağlamasına yardımcı olur. Dermaderm Şampuan ancak ve ancak Dermaderm Losyon ile Beraber Kullanıldığında etkisini gösterir. Dermaderm Beyaz Saç Giderici Şampuan saça zarar vermeden değişimi günden güne doğal olarak sağlar.


KULLANMA ŞEKLİ: Saç Dermaderm Beyaz Saç Karşıtı Şampuan ile yıkanır. Saç kirli ise ikinci kez yıkanır. Aktif bitki özlerinin saç köklerine nüfuz edebilmesi için köpüklü saç durulanmadan 2 dakika bekletilir ve daha sonra durulanır. Gözle görünür sonuçlar elde etmek için Dermaderm Beyaz Saç Karşıtı Losyon ile beraber 28 gün düzenli olarak kullanılması gerekmektedir, görebileceğiniz renk değişim oranı, saçınızın yapısına ve durumuna bağlıdır; eğer saçınız ince ve gözenekli ise daha hızlı sonuç elde edebilirsiniz, eğer kalın ve daha az gözenekli ise zaman uzayabilir.

 


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır