Önemli Bilgi:

Bu ürünün herhangi bir rahatsızlık, hastalık teşhis, tedavi veya önleme amacı ile kullanılamaz, ilaç değildir, doktorunuzun reçete yazdığı ilaçların muadili olarak kullanılmamalıdır, daha ayrıntılı bilgi için doktorunuz ile görüşmeniz tavsiye edilir. Bu ürün T.C. Tarım ve Köyişleri Bakanlığı'nın Gıda tüzüğüne uygun olarak üretilmiştir.

Lütfen bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun: 

 

Bu ürüne ait bilgiler; üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve naturelium.com sitesinde gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz. naturelium.com ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar

 

İçerisinde bulunan Vitamin B5, B8 ve bitki özleri saç diplerinde biriken ve saç dökülmesine neden olan DHT oluşumunu engellemeye yardımcı olur.

Aktif Bitki Özleri; Melisa (Lemon-Balm), Basil (Basilico), Kekik (Oregano), Biberiye (Rosemary), Ylang Ylang, Isırgan Otu (Nettle)

Saç köklerini besler ve sağlıklı bir şekilde şekillendirir. 

 

Kullanımı: Saçlarınızı hafif nemlendirdikten sonra bir miktar jöleyi parmak uçlarınızla saçlarınıza eşit olarak dağıtın. Daha sonra şekillendirin.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır