KULLANIMI VE SORULAR

Nasıl kullanılır?

- Casanova tüy dökücü Köpüğü tüyleri tamamen kapatacak şekilde yayarak uygulayınız.

- Tüy diplerine nüfuz edecek şekilde dairesel hareketlerle hafifçe ovalayınız.

- 5 dakika kadar bekledikten sonra, etkileşmeyi kontrol etmek için hafifçe tüyleri çekiniz.

- Eğer tüyler kolayca çıkıyorsa artık köpüğün kalan kısmını ile birlikte tüyler temizleyiniz.

- Bekleme süresi 10 dakikayı geçmemelidir.

- Tüylerden arındırılan bölge bol ve ılık su ile temizlenmelidir.

- Kullanmadan önce ürünü mutlaka çalkalayınız.

Gerçekten etkili oluyor mu?
Tüy yapısına, tüylerin çokluğuna, vücut yapısına, kullandığınız krem oranına göre değişkenlik göstermekle birlikte etkisini çok kısa sürede gözle görülür şekilde fark edeceksiniz.

Ne kadar kısa sürede etkili oluyor?
J. Casanova Paris Tüy Dökücü ve Azaltıcı Sprey’i kullandıktan sonra 7-10 dakika içerisinde etkisini göreceksiniz.J. Casanova Paris Sprey’i düzenli kullandığınız taktirde yeni çıkan tüylerin daha ince, zayıf ve azalmış şekilde olduğunu göreceksiniz. İşlemi tekrar edilmesi halinde kalıcı etkisini yaşayacaksınız.

Ürün ne kadar güvenilir?
J. Casanova Paris Tek Sprey Halinde Satılmakta şu an’a kadar yaz mevsimi nedeniyle çok satılmasına rağmen herhangi bir olumsuz geri dönüş yada geri iade almadık

Bir set ne kadar süre kullanılabilir?

Kullandığınız bölgeye göre değişiklik gösterir. Örn: J. Casanova Paris Tüy Dökücü ve Azaltıcı Spreyi sadece kollarda kullanırsanız ve yumuşak bir tüy yapısına sahipseniz 2 ay kadar kullanabilirsiniz. İlave olarak bacaklarınızda da kullanırsanız bu süre doğal olarak kısalacaktır.

 

Tüy azaltıcı Sprey günde kaç kez kullanılmalı?
Bu ürün aynı zamanda bir epilasyon ürünü’dür. Bu ürünü normal epilasyonun yerine kullanıcaksınız.

Epilasyon ile farkları nelerdir?
En belirgin farkı epilasyon gibi acı verici bir işlem değildir. Daha ekonomiktir. Epilasyon için güvenilir bir firma bulmak ,randevu , yolda geçen zaman kaybı vs gibi kayıplarınız olmaz. J. Casanova Paris Sprey ile evinizde istediğiniz zaman kendi kendinize uygulayabilirsiniz.

Kullandığım bölgelerde kararma olur mu?
J. Casanova Paris Tüy Dökücü ve Azaltıcı Sprey ile kararmanın tam aksine cildinizde oluşan parlaklık ve canlılığı hissedebileceksiniz.

Nasıl sürülecek?
J. Casanova Paris tüy dökücü ve Tüy Azaltıcı Spreyi uygulanacak bölgeyi maskeleyecek şekilde sürünüz. 7-10 dakika kadar bekledikten sonra o bölgeyi yıkayınız . J. Casanova Paris Tüy dökücü Sprey ile tüyler kökünden alınır. Tüy kökleri vücuda ve cilde zarar vermeyecek şekilde yakılır .

 

Erkeklerde kulak ve yanaklarda nasıl kullanılıyor?
J. Casanova Paris Tüy Dökücü Spreyi tüm vücudunuzda kullanabilirsiniz yalnız kullanmadan önce bileğinizin iç kısmında J. Casanova Paris Tüy Dökücü Spreyi vücudunuza alerjik reaksiyon göstermediğinden emin olmak için denemeniz gereklidir.

Çocuklarda yaş sınırlaması nedir?
J. Casanova Paris Sprey 12 yaşın altında kullanılmamalıdır.

Normal şartlarda J. Casanova Paris’in etkileme süreci nedir?
Kullandığınız bölgede tüy yapısına ve yoğunluğuna bağlı olarak düzenli bir kullanımla yaklaşık 2 aylık kullanımdan sonra tüylerinizden tamamıyla kurtulduğunuzu görebilirsiniz.

Kıl dönmesi ve batıklarda etkisi var mıdır?
Kıl köklerini zayıflattığı için diğer kullanılan ağda,cımbız, vs ürünler gibi kıl dönmesi ve batık yapmaz.

 


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır