Önemli Bilgi:

Bu ürünün herhangi bir rahatsızlık, hastalık teşhis, tedavi veya önleme amacı ile kullanılamaz, ilaç değildir, doktorunuzun reçete yazdığı ilaçların muadili olarak kullanılmamalıdır, daha ayrıntılı bilgi için doktorunuz ile görüşmeniz tavsiye edilir. Bu ürün T.C. Tarım ve Köyişleri Bakanlığı'nın Gıda tüzüğüne uygun olarak üretilmiştir.

Lütfen bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun: 

 

Bu ürüne ait bilgiler; üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve naturelium.com sitesinde gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz. naturelium.com ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar

 

""Size yeni cilt vaadediyoruz""
7 gunluk kullanımda tüm leke ve akne cilt bozukluklarına kesin etki saglar
Salyangoz salgıladığı sıvısında cilt için uyarıcı etkili doğal maddeler bulundurur. Kendi kendini yenileyebilen tek hayvan salyangozdur. Salyangoz kabuğu, zarar gördüğünde kendini, ürettiği salgısı ile yenileyebilme özelliğine sahiptir. Salyangoz salgısı, içeriğinde bulunan ve cilt için hayati önem taşıyan allantoin, zengin protein, vitamin ve doğal bitki özleriyle tüm mistik etkilerini bizlere sunar.
     Salyangoz salgısı içeren zarar görmüş dokuyu ve izleri iyileştirmeye, kırışıklıkları azaltmaya cilt irritasyonlarını ve enfeksiyonlarını gidermeye, akneyi kontrol etmeye ve iltihabı durdurmaya yardımcı olur. Cildin iyileşmesi için kullanılan çoğu madde elde edilme aşamasında sert kimyasal ve fiziksel işlemlerden geçer. İşlemler sırasında da çoğu madde özelliğini kaybeder. Salyangoz salgıladığı sıvısında cilt için etkili maddeleri yapısında doğal olarak bulundurur.

ETKİLERİ
Anti-aging(ciltte yaşlanmayı geciktirici etki), yara izleri, çatlak izleri, kuru ciltlerdeki izler, sivilcenin neden olduğu izler, doğum sonrası cilt çatlakları, tıraş sonrası kabarıkların giderilmesinde etkilidir. Ciltte pürüzsüz ipeksi bir görünüm ve yumuşaklık sağlar.
    Kanıtlanmış anti-aging etki
    Anti - oksidan etki
    Hiperpigmentasyonda etkili
    Kırışıklıkların görünümü düzeltmede yardımcı
    Etkili nemlendirici özellik
    ÇİL ve Lekeleri yokeder
    Cildin genç görünmesini sağlar
    Ürün dermotolojik testlerde cilti  30 gun düzenli kullanımda  8 yaş genç görün sağladıgını kanıtlamıştır.

Tüm Cilt Tipleri İçin Uygundur.
Cildi Nemlendirir, Yaşlanmış Cilde Daha İyi Bir Görünüme Kavuşturmaya, İnce Çizgilere, Kırışıklıklara, Hiperpigmentasyona Ve Işınlara Bağlı İstenmeyen Görünümün Daha İyi Hale Gelmesine Yardımcı Olur.
Bayan Ya Da Erkek, Yaş Sınırı Olmadan Herkesin Kullanabileceği Bir Üründür.

Kullanım şekli:
Cildi temizledikten sonra yüzeye veya uygulanacak bölgeye günde iki defa az miktarda
ince tabaka halinde masaj yaparak tamamen emilene kadar uygulayınız.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır