shb essential blac mask Soyulabilen siyah maske dedox etkili soyulan maske,Arındırıcı peel-off black mask etkili bir leke karşıtı olan Arbutin ve Cilt beyazlatıcı alfa arbutin içerir.Ecosert sertifikalı Norveç yosunu ile cildin beslenmesini sivilcelerin azalmasına,Vitamin B ile canlı bir görünüme kavuşmasını sağlar.içerdiği bitkisel etken maddeler ile siyah noktalardan arınan gözeneklerin sıkışmasını sağlayan mentelün ferahlatıcı hissi ile cildinizin tazeliğini hissedeceksiniz.

KULLANIMI : Uygulama yapılmadan önce yüzünüzü sıcak su ile yıkayınız ve iyice kurulayınız Maskeyi göz ve dudak çevresi hariç tüm yüzünüze sürünüz ( tercihen boyun dekolte bölgesinede kullanılabilinir ) ince bir şeklide sürünüz 15 ile 20 dakika bekletip tamamen kuruduğuna emin olduktan sonra soyarak yüzünüzden çıkartınız uygulamadan sonra yüzünüzü durulayabilirsiniz. uygulamayı haftada 1 ile 3 kez yapabilirsiniz.

UYARILAR : Haricen kullanım içindir. Yaralı ve tahriş olmuş cilde uygulamayınız,göze temas ettirmeyiniz.Temas halinde bol su ile durulayınız.Çocukların ulaşamayacağı yerlerde oda sıcaklığında muhafaza ediniz.Kullanımdan sonra kapağını kapatınız.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır