Önemli Bilgi:

Bu ürünün herhangi bir rahatsızlık, hastalık teşhis, tedavi veya önleme amacı ile kullanılamaz, ilaç değildir, doktorunuzun reçete yazdığı ilaçların muadili olarak kullanılmamalıdır, daha ayrıntılı bilgi için doktorunuz ile görüşmeniz tavsiye edilir. Bu ürün T.C. Tarım ve Köyişleri Bakanlığı'nın Gıda tüzüğüne uygun olarak üretilmiştir.

Lütfen bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun: 

 

Bu ürüne ait bilgiler; üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve naturelium.com sitesinde gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz. natureliumcom ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar

 

THEMRA 
Cilt BakımYağı

THEMRA CİLT BAKIM YAĞI - 100 ml
KAYISI YAĞI ÖZLÜ


Cilt bakım yağı düzenli olarak kullanıldığında sivilce, akne, siyah noktaların giderilmesinde yardımcı olur. Pürüzsüz, temiz ve sağlıklı bir cilde sahip olmanızı sağlar.

Kullanım: Islatılmış pamuğa 1 doz sıkılarak losyon şeklinde cilde sürülür. Yaklaşık 30 dakika kadar bekletildikten sonra yıkanır. Haftada iki defa kullanımı tavsiye edilir.

 

UYARI : Herhangi bir yan etkisi göründüğünde doktorunuza başvurunuz. Işık almayan, serin ve kuru bir yerde ve çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır