KAMPANYA

5 ADET ALANA 1 ADET HEDİYE

 

 

https://encrypted-tbn3.google.com/images?q=tbn:ANd9GcSfRAAQAiof54O0iEEHyrjXKuVUWmd7vbMpQDWTdR-5KFg_-qFCdg

THEMRA Epimedyumlu Macun 240 gr (Afrodizyak) Hakkında Detaylı Bilgi

İçeriği Tamamen bitkisel olan themra epimedyumlu macunu erkeklerin yanı sıra bayanlarda gönül rahatlığıyla kullanabilirler. Themra Epimedyumlu Macun kullanıldıktan 30-40 dakika sonra etkisini göstermeye başlar.

Themra Epimedyumlu Macun, etkisini çabuk gösterir, en çok satan afrodizyak macunlarındandır. Erkek-Bayan, Yaşlı-Genç herkez kullanabilir.

 

altalt

 

Themra Epimedyumlu Macun Kullanımı:

Kullanmadan önce mutlaka iyice karıştırınız. Bir-iki  çay Kaşığı kullanmanız tavsiye edilir. Kullanımından 30-40 dakika sonra etkisini görmeye başlarsınız.

 

Uyarılar ve Önlemler :

Gıda Takviyesi olarak alınır. Kan Dolaşımını artırdığı,hızlandığı için Kalp Hastalarının kullanımı önerilmez.Şeker (Diyabet) hastalarının doktor kontrolünde kullanması tavsiye edilir.

Çocukların erişebileceği yerlerden uzak tutunuz. Kalp ve tansiyon sorunu olan hastalar; ilaçları ile birlikte afrodizyak ürününü kullanmamalıdırlar.24 saat içinde tek bir tablet kullanılmalıdır. Alkollü içeceklerle kullanılmamalıdır.

30-45 Dakika arasında etkisini göstermeye başlar.

Yatmadan 20-30 dk önce 1(bir) tatlı veya çay kaşığı kullanmanız yeterli.ürünümüz 240 gr olup ortalama 30 kaşık gitmektedir. Birkaç bardak su içiniz.

Epimediumlu Bitkisel Karışımlı Macun ülkemizde üretilmektedir. Tamamen Türk menşei bir üründür.

 

Epimediumlu Bitkisel Karışımlı Macunu ihtiyaç duyduğunuz her zaman kullanabilirsiniz

 


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır