Önemli Bilgi:

Bu ürünün herhangi bir rahatsızlık, hastalık teşhis, tedavi veya önleme amacı ile kullanılamaz, ilaç değildir, doktorunuzun reçete yazdığı ilaçların muadili olarak kullanılmamalıdır, daha ayrıntılı bilgi için doktorunuz ile görüşmeniz tavsiye edilir. Bu ürün T.C. Tarım ve Köyişleri Bakanlığı'nın Gıda tüzüğüne uygun olarak üretilmiştir.

Lütfen bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun: 

 

Bu ürüne ait bilgiler; üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve naturelium.com sitesinde gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz. natureliumcom ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar

 
FİYTO BUĞDAY ÖZLÜ SAÇ KREMİ 500 ML
Bu ürün saç güçlendirici ve onarıcı etkinliği kanıtlanmış buğday yağı ve ısırgan özünden üretilmiştir. Formülasyonu tamamen doğaldır. Fön, kimyasal boya ve diğer kimyasal etkenlerden dolayı zayıflamış ve yıpranmış saçları onarır. Saç uçlarında oluşmuş kırıkların giderilmesinde maksimum etki sağlar. Zayıf ve ince telli saçları kalınlaştırır. İçeriğinde bulunan BİOTİN sayesinde saç dökülmesine karşı etki sağlar.
Uzamayan saçları besler ve hızlı uzamasını destekler.
 
İÇERİĞİ: BUĞDAY TOHUM ÖZÜ ,BİOTİN, TAMAMEN DOĞAL BİTKİ  ÖZLERİ İHTİVA EDER

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır