Önemli Bilgi:

Bu ürünün herhangi bir rahatsızlık, hastalık teşhis, tedavi veya önleme amacı ile kullanılamaz, ilaç değildir, doktorunuzun reçete yazdığı ilaçların muadili olarak kullanılmamalıdır, daha ayrıntılı bilgi için doktorunuz ile görüşmeniz tavsiye edilir. Bu ürün T.C. Tarım ve Köyişleri Bakanlığı'nın Gıda tüzüğüne uygun olarak üretilmiştir.

Lütfen bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun: 

 

Bu ürüne ait bilgiler; üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve naturelium.com sitesinde gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz. naturelium.com ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar

 

Themra Üzerlik Tohumlu  Bitkisel Karışımlı Macun 420  gr Ürün Hakıında:

İçindekiler:Süzme çiçek balı, glikoz şurubu, zencefil, dut pekmezi, karabuğday, kokulu sumak, mersin yaprağı, funda, hardal, üzerlik tohumu, kişniş, kekik, nane, ısırgan yaprağı, havlıcan, sinameki, havlucan, rezene, anason, defne yaprağı, zeytin yağı, tarçın, ginseng, yeşilçay, hindistan cevizi, polen, karabiber, kakule, darifüfül, karanfil, akgünlük, adaçayı, soya unu, ıhlamur, turp tohumu, keten tohumu, karabaş otu, çörek otu, gingkgo biloba.
Not:Kullanmadan önce karıştırınız.

 

 

Kullanım Şekli:
Yemekten sonra bir tatlı kaşığı önerilir.

Ağırlık / Dozaj:
420 Gr


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır